Jakie implanty stomatologiczne wybrać?

Implanty Straumann

Implanty marki Straumann są obecne w gabinetach stomatologicznych na całym świecie. Renoma marki wynika z wysokiej jakości jej produktów. To sprawia, że implanty sygnowane logiem marki Straumann znajdziemy wyłącznie w renomowanych klinikach dentystycznych.

To, co stanowi przewagę rozwiązań marki Straumann, jest widoczne na pierwszy rzut oka. Ich wygląd świetnie wpisuje się w potrzeby osób, którym zależy na idealnym odwzorowaniu naturalnego zęba. Implanty tej marki stanowią szansę dla osób o różnym stopniu braków zębowych – także w przypadku bezzębia.

Implanty tej marki są wykonywane z różnych materiałów, przez co trafiają w potrzeby szerokiej gamy pacjentów. Rozwiązania Straumann bez dwóch zdań są dobrą odpowiedzią na pytanie – jakie implanty wybrać?

Implanty BEGO Semados

Implanty BEGO Semados są wykonane z tytanu. Tytan wyróżnia się wysoką wytrzymałością, co przekłada się na długość i wygodę korzystania. Stomatolodzy rekomendują implanty BEGO Semados przy utracie zębów w żuchwie.

BEGO Semados posiadają kilka linii implantów – w tym S-line czy MINI, w zależności od potrzeb. Implanty tej marki różnią się sposobem pokrycia powierzchni – dostępne są m.in. implanty z powierzchnią piaskowaną tlenkiem glinu.

Implanty Nobel Biocare

Nobel Biocare jest marką założoną w Szwecji. Implanty tej marki zawierają się w półce premium – wysoka jakość stanowi ich duży atut. Jednorazowa inwestycja w produkt marki Nobel Biocare zapewnia spokój nawet na całe życie.

Marka Nobel Biocare posiada w swojej ofercie kilka typów implantów, między innymi – NobelActive, NobelReplace. Stosuje się je w zależności od twardości kości, która może być miękka lub twarda.

Implanty NobelActive

Jednym z rozwiązań tej marki jest model NobelActive – szeroko stosowany model, który sprawdzi się w różnych przypadkach. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych implantów, z tego powodu warto mieć go na uwadze. Pacjenci, którzy pytają – „jakie implanty wybrać?” – w odpowiedzi często uzyskują nazwę NobelActive.

Jego zaletę stanowi wysoka pierwotna stabilizacja, niezależnie od kości. Budowa implantu NobelActive pozwala na łatwe osadzenie w kości, dlatego też ten model jest szeroko stosowany w protetyce stomatologicznej.

Model Nobel Biocare NobelActive zaleca się w przypadku pojedynczych utrat zębów, a także w przypadku całkowitego bezzębia. Ich zaletą jest uniwersalność – model NobelActive można zastosować zarówno na tylnym, jak i przednim odcinku zębów.

Może Ci się również spodoba